Bengt Lindström färglitografi
2019-12-16
714750
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 97/150, färglitografi, bladmått ca 74,5x53,5 cm