Bengt Lindström färglitografi
2019-12-16
714747
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 50/250, färglitografi, ca 50x69 cm
Något lös i ram