Tallrikar Kina 18/1900-tal
2019-12-16
714717
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, Kina, bl a, 2 st Kanton 1800-tal, diameter ca 21-24 cm
Naggar