Glasmålningar
2019-12-23
714640
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GLASMÅLNINGAR Asiatiska motiv, 1900-tal, 6 inramade glaspartier, yttermått ca 33x64 cm
skador, lagningar