Jöran Modéer oljemålning
2019-12-16
714634
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JÖRAN MODÉER (samtida): Stockholmsmotiv (korsningen Folkungagatan/Götgatan), olja på duk, monogramsignerad JM, ca 90x135 cm