Seppo Koho takarmatur "Octo 4240"
2019-12-17
714595
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SEPPO KOHO, takarmatur "Octo 4240", för Secto Design, björkplywood ribbor, svart laminatöversida, formgiven ca 90-tal, höjd 68, diameter ca 54 cm
Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen