Bertil Wahlberg
2019-12-21
714584
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG, olja på pannå, signerad, bildmått 40x50 cm
Sedvaligt ytslitage