Soffbord
2019-12-17
714541
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-tal, ek, rund skiva, höjd ca 61, diameter ca 96 cm
Bruksslitage, skivan med märke, fanérbit saknas på underrede