Etui Fabergé
2019-12-16
714530
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FABERGÉ, etui, 1900-talets början, ek, för bestick, invändigt med blå sammet, höjd 4, 19x17 cm
Torrspricka slitage