Sixten Lundbohm oljemålning
2019-12-17
714515
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Landskapsmotiv, signerad och daterad Lundbohm -44, olja på pannå, 34x42 cm