Kaffeskedar modell Olga
2019-12-16
714308
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFESKEDAR, 12 st., silver, modell Olga, olika års- och tillverkarstämplar, etui
Bruksslitage