Spegel tenn
2019-12-15
714205
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talets mitt, tenn, rund, dekor med blomstergirlander, diameter ca 48 cm
smärre kantnagg på spegelglas