Orientmatta Keshan
2019-12-23
714176
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, persisk, troligen Keshan, ca 240 x 150 cm
Fläckar, slitage, fransskador, källardoft