Vaser Strömbergshyttan
2019-12-16
713995
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STRÖMBERGSHYTTAN, vaser, 5 st, underfång i olika nyanser, signerade, 21-39,5 cm
Den näst lägsta ej signerad, enstaka repor