Armbandsur 3 st
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ARMBANDSUR, 3 st, 1940-1970-tal, Tissot, Certina samt Atlantic, manuella uppdrag, stål/ krom, plexiglas, armband ej original, diam ca 26-38 mm
Slitage. Skador. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
713958
2020-01-06