Bojaner
2019-12-14
713880
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOJANER, 2 st., 1700/1800-tal, höjd ca 16 cm
Fabrikationsfel på den ena, nagg, sprickor och slitage