Ring Bertil Nilsson
2019-12-15
713832
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, guld 18 k, Guldsmed Bertil Nilsson, Stockholm, 1960-tal, slipad sten, stl 15,25/48, totalvikt 9,5 gram
Gravyr, årtalsstämpel saknas, smärre slitage