Parti Empire
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARTI EMPIRE, 5 delar, porslin, bla KPM Berlin, delvis förgyllda, urna med dekor av dekor av landskap och djur höjd 28 cm, gallerskål höjd 14 cm, kanna med lock höjd 18 cm koppar med fat höjd 9 respektive 10 cm
Några skador, 1 kopp med ej tillhörnade fat, kanna med ej tillhörande lock
713803
2019-12-16