Eldställ Louis XVI-stil
2019-12-18
713793
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELDSTÄLL förgylld brons, Louis XVI- stil, 1800-tal, i form av balustrad med dekor av urnor, ställbar längd ca 112- 126 cm.