Andreas Wargenbrant
2019-12-28
713768
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, 2 st, grönpatinerad brons, monogramsignerade och en daterad 2019, höjd ca 10 - 16 cm.