Georges Braque
2019-12-13
713754
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: ´´ Bouquet jaune´´, signerad i plåten, färglitografi, 1952, ur DLM nr 48-49, bildmått 35x24 cm
LITTERATUR: Maeght No 1015