Snipor silver
2019-12-13
713711
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNIPOR, 2 st, invändigt med spår av förgyllning, på 3 tassar, varav en stämplad C. Hoff Helsingborg1939, svenska importstämplar, längd ca 6-8 cm, total vikt ca 350 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet