Skulptur
2019-12-14
713686
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, i form av krigare, patienrad brons, höjd ca 48 cm
PROVENIENS: Stopalo