Snipor silver
2019-12-13
713553
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SNIPOR, 3 st, 1800-tal, silver, rokokostil, ståendes på 4 tassar, hänklar med genombruten dekor, svneska importstämplar, längd ca 12,5-16,5 cm, total vikt ca 410 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet