Skulptur
2019-12-21
713535
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKULPTUR, Guan Yu, patinerad brons, spår av förgyllning och färg, höjd 21 cm
Slitage, färgbortfall