Einar Jolin färglitografi
2019-12-12
713515
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv mot Norrmälarstrand, signerad Jolin, 336/360, färglitografi, bildmått ca 44x55 cm
Gulnad