Serveringsfat sterlingsilver
2019-12-13
713509
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SERVERINGSFAT, sterlingsilver, Georg III, stämplad Peter, Ann & William Bateman London 1799, längd 26x10 cm, vikt 156 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Med gravyr, slitage