Lisa Johansson-Pape taklampor, 3 st
2019-12-13
713452
| Klubbat belopp | 320 EUR |
| Utropspris | 350 EUR |
LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPOR, 3 st, modell 71-149, Orno 1960-tal, vit och mässingsfärgad metall, diameter 43,5 cm.
Lätt slitage.