2 par ljusstakar GAB samt Tesi silver
2019-12-13
713445
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, GAB, Stockholm 1965, fylld botten, höjd ca 13 cm respektive TESI, Göteborg, 1963, fylld botten, höjd ca 9 cm
Smärre slitage, enstaka repor