Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
TEKANNA, SÅSSNIPOR, KANNOR, FAT, SALT, SENAP OCH PEPPARKAR, 11 dlr., nysilver, 18/1900-tal, höjd ca 5-18 cm
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Slitage
713416
2019-12-13