Malmkrona
2019-12-13
713369
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MALMKRONA, omkring mitten av 1900-talet, barockstil, 6-armad, mässing, höjd ca 47, diamater ca 55 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen