Skål Kina 1900-tal
2019-12-14
713322
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd ca 7,5, diameter 16,5 cm
Slitage