Erik Jerken
2019-12-13
713307
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK JERKEN (1898-1947): "Smögen", signerad och daterad Jerken 1945, olja på duk, mått ca 60x38 cm