Figuriner fohundar
2019-12-12
713301
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
LEJONHUNDAR / FOHUNDAR, ett par, jadeit. Kina, 1900-tal, i form av fohundar, medföljande träsocklar, total höjd 16,5 cm.
Smärre slitage