Bricka
2019-12-20
713285
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRICKA, sidenmåleri, kinesiserande motiv,signerad och daterad 1923, längd 58 cm.
Bruksslitage.