Silverskedar med emaljdekoration
2019-12-13
713280
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
SKEDAR, 12 st, med Finlands landskapsvapen, silver och emalj, delvis förgyllda, Hopeatehdas, Helsingfors 1950-tal, längd 11 cm, vikt totalt ca 120 g
Gravyr