Pierre Forsell lampetter Skultuna
2019-12-13
713258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE FORSELL, "Pendel", 1-par lampetter, Skultuna, mässing, höjd ca 46 cm
Skador: Bruksslitage