Oljemålning
2019-12-14
713237
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap med boskap, olja på duk, ca 54x72 cm
Krackeleringar