Vas porslin
2019-12-13
713142
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, 1900-tal, porslin, möjligen Tyskland, kiniserade dekor, höjd ca 42 cm
Nagg, avslag