Sängbord
2019-12-21
713127
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, Kina, 1900-tal, bredd 38 cm, djup 28 cm, höjd 52 cm.
Bruksslitage.