Porslin Kina
2019-12-21
713125
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina, 1700/1800-tal, 2 koppar samt 2 snusflaskor, polykrom dekor av emaljfärger, höjd 6- 10,5 cm.
Bruksslitage, nagg.