Vaser
2019-12-12
713057
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 1900-talets mitt, balusterformade, polykrom dekor i emaljfärger, botten med märk, höjd ca 43 cm
En vas med omfattande lagningar, nagg