Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-12-12
713005
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fjordlandskap, 1800/1900-tal, signerad, olja på duk, ca
Smärre krackelyr och rynkbildning