Vaser 1 par Kina
2019-12-21
713000
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, med Qianlong märke undertill, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor av figurscener, höjd ca 27 cm.
Sedvanligt ytslitage.