Byrå sengustaviansk
2019-12-13
712903
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, bemålad, delvis bronserad, skuren dekor, höjd ca 76, 93x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Senare bemålad, slitage