Oidentifierad konstnär
2019-12-14
712894
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, läsande flicka, olja på duk, uppfodrad på pannå, 1800/1900-tal, bär datering 1880, 28x38 cm
Krackelyrer, enstaka fläckar.