Stekfat Kina 1700-tal
2019-12-18
712873
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1735-1796), dekor i underglasyrblått, längd ca 33 cm
Nagg