Jamesa Coignard carborundumetsning
2019-12-18
712852
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med ansikte, signerad J.Coignard och numrerad 29/45, carborundumetsning, bildstorlek ca 20,5 x 20,5 cm
Ej examinerad ur ram