Cigarettask silver
2019-12-10
712821
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CIGARETTASK, omkring 1900-talets mitt, silver, svenska importstämplar, inredning i trä med flyttbar avskiljare, ca 4x15x9 cm, vikt ca 432 g