Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-12-14
712810
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pittoreskt landskap, olja på duk, ca 12x20 cm
Smärre ytskador